top of page

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół 2017/2018

Nowy rok szkolny młodzi sportowcy rozpoczęli od podsumowania osiągnięć w roku szkolnym 2017/2018. Nasi uczniowie również zostali wyróżnieni. Najlepszy wynik osiągnął Bartosz Hędrzak, który w skoku w dal wynikiem 5,93 zdobył złoty medal. Z finałów lekkoatletycznych nasi uczniowie przywieźli jeszcze dwa medale srebrne. Zdobyły je, w ramach ID Izabela Sawicka w klasyfikacji indywidualnej trójboju lekkoatletycznego. Oliwia Fejdasz, która podczas mistrzostw Podkarpacia w pływaniu zdobyła drugie miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym. Tradycyjnie przynależność do czołówki województwa potwierdzili szachiści. W zawodach rozegranych w Górnie, „Srebro” wywalczyła Nikola Data w kategorii ID klas I-III. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęła Maja Mazurek w kat. kl. IV-VI – obydwoje w ramach ID. Ponadto wyróżnieni zostali sportowcy, którzy zajęli miejsca od 4-8: Maria Krzysztyńska i Małgorzata Cierpiak - szachy, Julian Wątróbski - pływanie i Szymon Szmyd - biegi przełajowe i bieg na 1000 m. W rywalizacji szkół zajęliśmy I miejsce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz IV miejsce w ramach Igrzysk Dzieci.