top of page

IMS w mini piłce siatkowej

W dniu 4 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Przysietnicy nr 1 odbyły się Gminne Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W eliminacjach gminnych wzięły udział dwie drużyny: SP 1 Przysietnica oraz SP 1 Brzozów. Zawody zakończyły sie wygraną naszych siatkarek, zdobyciem tytułu mistrza gminy oraz uzyskaniem awansu do zawodów powiatowych.

W dniu 15 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Bliznem odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju brało udział sześć drużyn, które w eliminacjach gminnych zdobyły pierwsze miejsca. Zawody rozegrane zostały w dwóch grupach. Grupa pierwsza: Blizne, Brzozów, Hłudno. Grupa druga: Trześniów, Dydnia, Izdebki. Do dalszej fazy rozgrywek awansowały cztery drużyny: Dydnia, Blizne, Trześniów oraz nasza drużyna. W półfinale nasze zawodniczki pokonały drużynę z SP w Bliznem, a w finale zmierzyły sie z drużyną z Dydni. W wyniku rywalizacji nasza drużyna zdobyła wicemistrzostwo powiatu.

Skład: Milena Bryś, Aleksandra Domaradzka, Magdalena Draguła, Emilia Duplaga, Aleksandra Franus, Maja Mendyka, Klaudia Owoc, Patrycja Szałajko, Katarzyna Terefenko, Dagmara Władyka, Aleksandra Wojtowicz.